Krajina
Autor: Maryša Neubertová
(1899 Praha - 1976)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 86 cm
Konec dražby: 11.09.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč