34. Zelený les
Autor: Emil Tylš
(1906 Kramolnas - 1973 Náchod)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 60,5 x 80,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:11 SELČ
Zbývá: 18d 8h 31m 59s
Vyvolávací cena: 500 Kč