Zdobený rám

vnitřní rozměr rámu: 20 x 29 cm
Rámování: 35 x 44 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 05.03.2024 21:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč