Turek - Pláž
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč