Konvolut 3 ks grafik
1x Jiřincová, 2x různí autořá, rámováno cca 34 x 24 cm
Technika: litografie
Konec dražby: 10.09.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč