Pražské Motivy Konvolut 4ks
rámováno cca 35 x 25 cm
Technika: litografie
Konec dražby: 10.09.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč