101. Břízky u cesty
Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 44,5 x 58 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:33 SELČ
Zbývá: 17d 7h 43m 32s
Vyvolávací cena: 800 Kč