100. Chalupa u potoka
Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 66,5 cm, rámování: 74 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:33 SELČ
Zbývá: 17d 7h 33m 47s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč