229. Kostel sv. Ducha
Autor: Alois Wierer
(1878 Praha - 1945 Praha)
Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 13 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 23,5 x 22,5
Konec dražby: 07.10.2024 21:16 SELČ
Zbývá: 17d 18h 15m 33s
Vyvolávací cena: 300 Kč