Olympia
signováno a datováno pod malbou
Technika: akvarel, datace: 1997
Šířka: 22 cm, výška: 25 cm
Konec dražby: 09.09.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč