Félix Perrot - Souboj
Částečně kolorovaný sádrový odlitek zpevněn zevnitř plátnem, signováno vlevo dole. Značně poškozeno.
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč