Hradčany
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 50 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 62,5 cm
Konec dražby: 11.07.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč