Skipetáři z Makedonie
Autor: František Malý
(1900 Litomyšl - 1980 Brno)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 68 x 89 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč