122. Snopy obilí
Autor: František Horký
(1879 Strakonice - 1936 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 41,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 48 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:40 SELČ
Zbývá: 18d 8h 58m 40s
Vyvolávací cena: 400 Kč