Lipsko
Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)
Signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 32 cm, výška: 53 cm, rámování: 76,5 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč