Turek - Krajina
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč