138. Kostel
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 31 cm, výška: 34 cm, rámování: 38 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:45 SELČ
Zbývá: 18d 9h 8m 44s
Vyvolávací cena: 500 Kč