Napoleon se synem
signováno vlevo dole pod grafikou v tisku, datováno, název, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: mědirytina, datace: 1814
Šířka: 28,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 49,5 x 39,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč