132. Dívky za městem
Autor: Josef Jelínek
(1871 Čimelice (Písek) - 1945 Turnov (Semily))
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1958
Šířka: 59 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:43 SELČ
Zbývá: 18d 8h 55m 20s
Vyvolávací cena: 1 900 Kč