135. Tesovská - konvolut 4ks
signováno, na reversu autorského přípisu, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: cca 7,5 cm, výška: cca 11 cm, rámování: cca 32 x 30
Konec dražby: 08.10.2024 20:44 SELČ
Zbývá: 17d 8h 56m 42s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč