Zátiší
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
autorské razítko na reverzu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 64,5 cm, rámování: volný karton
Konec dražby: 19.08.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč