Siwer Nilsson - Dřevěné figurky 5 ks
signováno zespodu figurek
Materiál: dřevo
Výška: 28,5 až 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.08.2024 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč