V horách
Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 39 cm, výška: 32 cm, rámování: 49,5 x 56,5 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 06.08.2024 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč