Látka pod hladinou
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, datace: 1992
Šířka: 152 cm, výška: 1101,5 cm, rámování: 105,5 x 154 cm
Konec dražby: 21.08.2024 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč