Silueta
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno (nečitelně) vpravo dole, zaskleno, paspartováno a rámováno v oválném rámu
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994?
Šířka: 5,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 17,5 x 14 cm
Konec dražby: 21.08.2024 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč