Jeviště PF 1990
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1990
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 15 x 20 cm
Konec dražby: 21.08.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč