83. Pes s míčem
Autor: Václav Trefil
(1906 Přerov-Henčlov - 1989)
signováno vlevo dole
Technika: tempera
Šířka: 35 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.10.2024 20:27 SELČ
Zbývá: 19d 14h 59m 15s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč