43. Krajina
Autor: Václav Trefil
(1906 Přerov-Henčlov - 1989)
signováno vlevo dole
Technika: kresba
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2024 20:14 SELČ
Zbývá: 19d 14h 53m 7s
Vyvolávací cena: 500 Kč