121. Žně
Autor: Václav Trefil
(1906 Přerov-Henčlov - 1989)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:40 SELČ
Zbývá: 18d 15h 13m 49s
Vyvolávací cena: 2 600 Kč