132. Pilař - Domy
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 18 cm, výška: 15 cm, rámování: 25 x 28,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:43 SELČ
Zbývá: 17d 9h 6m 38s
Vyvolávací cena: 500 Kč