130. Přívozník - Pobřežní cesta
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 57 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:43 SELČ
Zbývá: 18d 8h 51m 30s
Vyvolávací cena: 800 Kč