13. S. Etienne - Na moři
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 62 x 71,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:04 SELČ
Zbývá: 17d 19h 56m 17s
Vyvolávací cena: 4 800 Kč