Na vsi
Autor: Milan Staněk
(1931 Vícemilice, Bučovice - 2015)
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1971
Šířka: 32 cm, výška: 21 cm, rámování: 37 x 46 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč