Západ Slunce
Autor: Severin Nilson
(1846 Halland, Švédsko - 1918 Stockholm, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 29,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 23 x 38
Konec dražby: 05.06.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč