154. Dostaveníčko
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litoofset
Šířka: 18 cm, výška: 24,5 cm, rámování: pouze v paspartě 39 x 32
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:51 SELČ
Zbývá: 18d 9h 13m 19s
Vyvolávací cena: 500 Kč