127. Rosenthal
signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 63 x 48,4
Konec dražby: 08.10.2024 20:42 SELČ
Zbývá: 17d 8h 58m 50s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč