Květiny, konvolut 2ks
signováno (různí autoři)
Technika: litografie
Šířka: cca 26 cm, výška: cca 37,5 cm
Konec dražby: 10.07.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč