Zátiší
Autor: René Durey
(1890 Paříž - 1959 Francie)
Signováno vlevo dole.
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 65 cm
Konec dražby: 09.09.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč