100. Zima na kraji města
Autor: René Durey
(1890 Paříž - 1959 Francie)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 24,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 30 x 34,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:33 SELČ
Zbývá: 17d 18h 32m 33s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč