95. Rodina
Autor: Jan Medek
(1874 Branišov)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 85 cm, rámování: 101 x 76 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:31 SELČ
Zbývá: 18d 8h 33m 4s
Vyvolávací cena: 2 600 Kč