Moře
Autor: Carl Brandt
(1852 - 1930)
datováno a signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1912
Šířka: 92 cm, výška: 72 cm, rámování: 84 x 101
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč