M. Vaněk - V podhůří
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1960
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 39,5 x 54,5 cm
Konec dražby: 21.08.2024 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč