F. H. Hering - Červená karkula v lese - XL Formát

Signováno a datováno vpravo dole, na rámu autorský štítek. Na reversu autorský přípis na blindrámu, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1994
Šířka: 96 cm, výška: 80 cm, rámování: 96 x 112 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 06.06.2024 20:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč