Mateřství
Autor: Antonín Růžička
(1887 Čáslav - 1951 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1916
Šířka: 34 cm, výška: 47 cm, rámování: 58 x 45 cm
Konec dražby: 12.09.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč