V zahradách
Autor: Václav Souček
(1887 Střebeš - 1941 Praha)
Na reversu pozůstalostní razítko, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 25 x 33 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč