123. Pohled na továrnu
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1931
Šířka: 32,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 38,5 x 50 pošk.
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:40 SELČ
Zbývá: 17d 15h 45m 24s
Vyvolávací cena: 500 Kč