123. Hartig - Cesta
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 51,5 x 82,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:40 SELČ
Zbývá: 17d 8h 58m 18s
Vyvolávací cena: 800 Kč