Baletka
nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 16 cm, výška: 14 cm, rámování: 15 x 18 cm
Konec dražby: 19.08.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč