V Haluzicích
Autor: Antonín Hála
(1895 Karlov, Kutná Hora - 1952 Černovice, Brno)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 31 x 41 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč