Šumavský motiv
Autor: Jindřich Procházka
(1888 Nové Město nad Metují - 1969)
signováno vlevo dole, na reversu autorské razítko, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 64 cm
Konec dražby: 03.06.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč